img
GÜNSALDI

Hakkımızda

VİZYONUMUZ;

Lojistik sektöründe marka değerini sürekli arttırarak en iyi hizmeti sunmak, iş ortaklarımızın taleplerine kaliteli şekilde yerine getirerek sektör lideri olmak.

MİSYONUMUZ;
Gelişen teknoloji ile sürekli yenilenerek, çalışanlarımızın eğitimini sağlamak, müşterilerine ve toplumuna değer katan ilkeli anlayış çerçevesi içerisinde daime ilerleyen bir Firma olarak kalmayı sağlamak.

İNSANCILIK

Tüm insanlar değerlidir. GÜNSALDI, insanların değerlerine ve ilgilerine yaklaşmaktadır ve hep birlikte sürdürebilir başarı kazanmanın insancıl olmayla mümkün olduğuna inanıp bu yolda girişimlerini artırmaktadır.

BÜTÜNLÜK

GÜNSALDI başarısının temelinde değerlerini benimseyen çalışanları olmasının yanı sıra, birbirine saygı duyan, yetenekli ve sürekli gelişmeyi isteyen insanlarla çalışmaktadır. Tüm çalışanlarına eşit çalışma ortamı, ilerleme fırsatı sunmanın savunucusu ve bu yolu benimseyen yönetime sahiptir.

HİZMET ODAKLILIK

GÜNSALDI, marka değerinin arttırmanın yolunu ilk olarak müşteri memnuniyetinden ibaret olduğunu benimser ve her daim müşterilerinin yanında yer alır, müşterilerinin taleplerine duyarlılıkla ve ivedilik  duygusuyla yaklaşmaya odaklı çalışmalar yapmaktadır.

YENİLİKÇİLİK

GÜNSALDI yenilikçiliğin bir rastlandı değil bir süreç olduğunu benimsemiş, iş ve finansal gücünü verimlilikten alarak yaptığı her işi daha hızlı, daha işe yarar ve daha güvenilir yapmaktadır. Çalışanlarının ve müşterilerinin verimliliğini arttıracak rekabet üstünlüğü sağlayacak yaratıcı fikirlerinin yanında yer alan bir anlayışa sahip ve destekçisidir.

GİRİŞİMCİLİK

GÜNSALDI değişen zamanda gelişen teknoloji ve bilimsel zamana uygun yatırımlara ihtiyaç olduğunun bilincinde ve bunun farkındalığını, kendine duyduğu güven ve yenilikçiliği, her zaman kendisine yol gösterici kaynak olarak kullanmaktadır.